Shes 2 Fan Page ! 80K Fansa ! - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shes 2 Fan Page ! 80K Fansa !

Shes 2 Fan Page ! 80K Fansa !

· 4 · 695

  • Postime: 34
  • Karma: +0/-0

ne: 31-01-2012, 17:19:13
Shiten 2 Fan Page !


Te Huaja Rreth Muzikes (Eminem)

Link : https://www.facebook.com/RealEminemFans

Foto : http://www.imgwi.com/images/tVL8n.jpg


Link 2 :https://www.facebook.com/EminemSupermanx

Foto 2 : http://www.imgwi.com/images/4gDXt.jpg

Cmimet Sipas Marrveshjes !

Kontakt Ne Facebook :

Link : https://www.facebook.com/profile.php?id=100003161209418

Aktiviteti Eshte Goxha I Mire I Faqes Pasi Jam Marr Shume Me Kto ! KLM

  • Postime: 343
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 31-01-2012, 19:48:14
nje cmim fillestar nuk do ishte keq. dhe statistikat me foto jo foto te fanpages pasi ate e shikojm te link.

Shiten te 2-ja bashk apo dhe vec e vec?

  • Postime: 89
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 31-01-2012, 20:17:17
Po Futu ne Fb qe je Adm, Edhe Beji Fotot insights

Se mesa po shikoj ti sje adm aty me ate fb qe ke bo Fotot :)

  • Postime: 34
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 02-02-2012, 17:27:22
Na Falni Djema Se Nuk Isha Admin Ne Kete Profil Qe Kam Bere Fotot !Athere Faqet Do Shiten Te 2 Ja !

Dhe Ne Total Kane Mbi 80.000 Likes :)

Faqet Jane Me Vizitore Vetem Te Huaj Dhe Shume Aktiv !


Cmimi Fillestar Mbi 120 Euro ! KLM

Per Detaje Contact Ne Fb !

Temat e fundit