Shes all4moto.gr - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shes all4moto.gr

Shes all4moto.gr

· 6 · 623

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 15-12-2011, 19:55:01
Kam vendosur te shes all4moto.gr perarsye se personit te cilit jakisha lene nuk ka me kohe qe te merret, por bota motorrike nuk eshte per mua, dhe vendosa qe ta shese, domian eshte ipaguar per 2 vjet ka plotesuar 10 muaj, te interesuarit te dergojne MP


Sh. nese mund te me rekomandoje ndonjeri se ku mund ta vendose per shitje  flm ;)

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-12-2011, 09:32:02
Nuk shiten lehte domainet .gr , se pari sepse eshte rregjistruar ne emer te dikujt dhe eshte pronesi e tij. Dhe duhet qe te behet dekumentacioni perkates per te ndrruar pronesi.

Jane ligjet strikte per sa i perket domain .gr . Dromas nese nuk ke kohe nuk ja vlen te besh gjithe ato procedura per ta shitur thjesht lere te skadoj.

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 16-12-2011, 11:59:15
me behet qefi qe te pelqen emri im por domain e ka nxjerr poshnja ne shitje :D

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-12-2011, 12:21:31
me behet qefi qe te pelqen emri im por domain e ka nxjerr poshnja ne shitje :D

Kerkoj falje :) , sdi se si e shkruajta..

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-12-2011, 20:51:26
Nuk shiten lehte domainet .gr , se pari sepse eshte rregjistruar ne emer te dikujt dhe eshte pronesi e tij. Dhe duhet qe te behet dekumentacioni perkates per te ndrruar pronesi.

Jane ligjet strikte per sa i perket domain .gr . Dromas nese nuk ke kohe nuk ja vlen te besh gjithe ato procedura per ta shitur thjesht lere te skadoj.
Une e di se jane pak strikt ata dhe mua desh disa dite qe ta regjistroja por transferten ta beje une ty pa as nje problem lol  ;)

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 18-12-2011, 11:25:00
Une e di se jane pak strikt ata dhe mua desh disa dite qe ta regjistroja por transferten ta beje une ty pa as nje problem lol  ;)

Nuk behet Poshnja, behet transferimi i menaxhimit te domain per 1 ore por ndrrimi i pronesise eshte nje procedure afatgjate.

Temat e fundit