SHES DOMAINE - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

SHES DOMAINE

SHES DOMAINE

· 2 · 631

  • Postime: 176
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 17-05-2011, 12:56:39
SHES DOMAINET:

*Kto domaine jane ne shitje per personin qe ofron me shume.
ARTISTETSHQIPTAR.COM [70 Euro+]
TEKAMXHAN.COM [70 Euro+]
PATRIOTET.COM [70 Euro+]
MINUTAFUNDIT.COM [70 Euro+]


*Kto domaine jane me cmim fiks.

KARAMELJA.COM [50 Euro]
TIRANABLUE.COM [50 Euro]
PIJANECI.COM [50 Euro]
MARKET-AL.COM [50 Euro]
EKSKLUZIVE.INFO [50 Euro]
CREATIVEALBANIA.COM [50 Euro]
TEKAMSHUMXHAN.COM [25 Euro]
TEKAMSHUMEXHAN.COM [25 Euro]
PIANECI.COM [25 Euro]
MINUTAFUNDIT.INFO [25 Euro]
MARKET-AL.INFO [25 Euro]


Domainet jan te rregjistruara ne GoDaddy

Per arsye te kohes, forumin nuk e shikoj shpesh. Keshtu qe do te ishte me mire qe te interesuarit te me kontaktonin me ane te emailit:

Citim
inf.email@gmail.com

  • Postime: 176
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-12-2011, 22:27:16
Domainet jane akoma te lira...
Nqs eshte dikush i interesuar mund te me kontaktoje...
Flm

Temat e fundit