Shes Fanpage te Huaj 424k - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shes Fanpage te Huaj 424k

Shes Fanpage te Huaj 424k

· 3 · 586

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0

ne: 16-05-2013, 14:29:17
Pershendetje ,

Fanpage eshte kjo : facebook.com/ronaldothelegendd


Cmimi 800 Euro , pagesa cash ne prishtinë

Per me shum Kontaktoni ketu :  www.facebook.com/armend.dibrani.5

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 19-05-2013, 22:15:14
800 euro per nje faqe ku shumica e fansave jan nga egjipti , kolumbi etj mendoj se jan teper nese je i interresuar  200 euro me kontakto

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 20-05-2013, 16:30:13
800 euro per nje faqe ku shumica e fansave jan nga egjipti , kolumbi etj mendoj se jan teper nese je i interresuar  200 euro me kontakto

Ky eshte mendimi Yt , Cmimi eshte 800 Euro asnje me pak .

Temat e fundit