Shes Keto Fan Page ! - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shes Keto Fan Page !

· 9 · 751

Shes Keto Fan Page !

· 9 · 751

 • Postime: 34
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 14-12-2011, 19:22:33
  Pershendetje !

  Kam Per Te Shitur Keto Fan-Page !

  http://www.facebook.com/AlbSounds ( ♥ Kenge Te Ndryshme ♥ ) = 8,626 Fansa

  http://www.facebook.com/ligrap ( Liber i Gjakosur ) = 7,505 Fansa

  http://www.facebook.com/tallava24 ( Ktu ka vetem TALLAVA ) = 4,981 Fansa

  http://www.facebook.com/BejTaggFriensat ( Bej Tagg Friensat Qe......) = 4,722 Fansa

  Gjithashu Dhe Keto Me Poshte (Shikoji Vet Se Pertoj Ti Shkruj Sa Fansa Kan) :P


  http://www.facebook.com/pages/Be-HaPPY-vet%C3%ABm-1-her-jet%C3%ABn-e-jetojm-/118234724860216

  http://www.facebook.com/QajmeDheQeshim

  http://www.facebook.com/pages/Ketu-mblidhen-te-gjithe-ultrasit-Interist-%C4%AAnt%D0%AD%D1%8F/104980556216993

  http://www.facebook.com/pages/Ac-Milano-4-Ever/107525595958332  [url=http://www.facebook.com/AhgCr3w25

  [url=http://www.facebook.com/pages/Chou-chou/163393510340320]http://www.facebook.com/pages/Chou-chou/163393510340320


  http://www.facebook.com/UnitedStatesOfAlbania

  http://www.facebook.com/pages/Per-te-gjith-ata-qe-jan-Single/103390413028366

  Per Kontakt :
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100003161209418&ref=tn_tnmn

  Pagesa : Western Union Ose Cash

  Cmimin Vendosi Vet Nese Biem Dakort Ti Shes Te Gjitha Ose Disa !  KLM :)

  • Postime: 89
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 14-12-2011, 20:49:16
  Rregulloi Linqet e faqeve Me poshte pasi jam i interesuar !!

  • Postime: 34
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 14-12-2011, 21:53:28
  I Rregullova Vlla !

  M Kontakto Ne Fb !
  Ishin Prish Links Ngaqe I Bere Copy Nga Wm.Al :)

  • Postime: 343
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #3 ne: 14-12-2011, 22:21:34
  Me shkruaj ketu 1 cmim per 2 te parat.

  • Postime: 34
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #4 ne: 14-12-2011, 22:59:49
  Pagesat Transferte Parash Ne Western-Union !

  Kush Jep M Shume I Merr !

  M Kan Ofruar Der 100 Euro Der Tani !

  • Postime: 89
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 14-12-2011, 23:08:05
  100 euro per keto fan page ???

  • Postime: 34
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #6 ne: 14-12-2011, 23:13:26
  Pse Sa Jep Ti ?

  • Postime: 89
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #7 ne: 14-12-2011, 23:28:56
  un dua noj faqe te vogel 3 -4 k :) shqiptare ...

  • Postime: 34
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #8 ne: 14-12-2011, 23:52:52
  Mboj Ftese Ne Fb Dhe Folim Se Ka Akoma :D

  Temat e fundit