Shiten - disa Domain ( 1 - .com, 1- .info, 2 - .in) - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shiten - disa Domain ( 1 - .com, 1- .info, 2 - .in)

Shiten - disa Domain ( 1 - .com, 1- .info, 2 - .in)

· 1 · 383

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

ne: 07-07-2011, 16:01:06
Shiten - disa Domain ( 1 - .com, 1- .info, 2 - .in)

    Pershendetje
    Pasi qe kam disa domene dhe nuk mund ti perkushtohem te gjith domeneve vendosa keta domene ne shitje pasi qe nuk me mjafton koha

    per te gjith te interesuarit me kontaktoni ne email

   perparimrexhepi@hotmail.com

    webardhmeria.com cmimi 15euro regjistruar GoDaddy 6/30/2012
    webrun.info cmimi 10eu Regjistruar Godaddy 5/31/2012
    freebiest.in cmimi 3euro Regjistruar domainterm.com 10-Jan-2012
    toptenreview.in cmimi 3euro regjistruar domainterm.com 14-Jan-2012    Pagesa: Paypal, Kartel me parapagim IpkoCard  ose Raf. card.

Temat e fundit