Shitet FanPage me 4,525 like this 43 talking about this - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shitet FanPage me 4,525 like this 43 talking about this

Shitet FanPage me 4,525 like this 43 talking about this

· 4 · 666

  • Postime: 343
  • Karma: +0/-0

ne: 21-10-2011, 16:46:15
persh all

Ashtu si e thot dhe titulli shitet nje fan page me 4,525 like this 43talking about this
FanPage mban emrin e programit televiziv Sketch Show, mund tju bej pun per faqe qe kane te bejne me argetimin.
Ne fakt un kerkoj te ble 2 domain 1.biz dhe 1.org por kam probleme me PayPal kush mund te me blej keto 2 domain mer fanpage dhe nje profil me rreth 1900 Friends.

Nqs ka te interesuar me dergoni PM

  • Postime: 343
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 04-11-2011, 00:07:42
Shtohen ne shitje dhe 2 FanPage te tjera.

------------------------------------------------------
Kjo eshte ne ANGLISHT dhe eshte per faqe lojrash.

11,417
like this
818
talking about this

-------------------------------------------
Kjo eshte ne shqip

10,117
like this
634
talking about this

-------------------------------------------

Shenim: Sot i kam mar keto fanpage nga persona te njohur te mite.

Pagesa me PayPal, cmimi minimal fillon nga 15$ per secilen faqe, nqs sme pelqen cmimi qe me jepni kam te drejte mos ta shes faqen.

  • Postime: 211
  • Karma: +0/-4
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-12-2011, 21:54:20
Me kontako mua se jam i interesuar!

  • Postime: 343
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 13-12-2011, 23:59:37
sjan me ne shitje, me vjen keq

Temat e fundit