Shitet: ForumiKosovar.com - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shitet: ForumiKosovar.com

Shitet: ForumiKosovar.com

· 4 · 827

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0

ne: 08-02-2012, 01:27:42
Shitet Forumikosovar.com

Karakteristikat e Domainit
Data e skadimit: 2012-09-17
Data e krijimit  : 2007-09-17
Pagerank:          3
Mosha e domainit:  4 vjet, 144 dite
Arsye perse e shes : Sepse nuk kam kohe te me te

Info: domaini eshte i regjistruar ne www.domainterm.com: ( me database komplet e forumit + 50euro)
Indeksime ne Google http://goo.gl/LOI3p
Backlinks sipas G Webmaster tools http://goo.gl/EMVrJ

Vizita mujore http://goo.gl/IXOS8

Cmimi bid: fillon nga:  50 euro


I mirepres gjitha ofertat tuaja. Gjitha pyetjet i pres ne kete teme ose ne info@vizioni.eu -

Pranoj Pagesa, Kartele me parapagim (Ipko Card, Raiffeisen bank), PAYPAL, ose Western Union

  • Postime: 48
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 16-02-2012, 00:00:29
100€ e mar drejtperdrejt komplett me database.

Si thuajsh?

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 16-02-2012, 01:29:59
Pershendetje

Kam disa oferta qe i kam ne shqyrtim
Gjithsesi te kthej email per detajet dhe te dergoj edhe
nje numer telefoni
nje email adrese
dhe bisedojm

Lexo emailin dhe nese ke mundesi me kthe emailin

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 23-02-2012, 16:54:38
Nese ka te interesuar ende oferta eshte e hapur

Ai i cili jep cmimin me te mire do te merr domainin

Temat e fundit