Shitet Ofertaime.com - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shitet Ofertaime.com

Shitet Ofertaime.com

· 3 · 441

  • Postime: 116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 24-12-2012, 11:52:28
Shitet Ofertaime.com domaini skadon ne 21 Qershor 2013 dhe eshte bler ne 21 qershor 2012 por ka qen aktiv dhe disa vite me pare.E kam filluar si proekt me dike tjeter por ai nuk po meret me me te dhe une nuk kam koh ta manaxhoj.Shitet bashk me theme dhe host deri ne mars.Kush eshte i interesuar te japi oferten e ti.Bashk me web jepet dhe profili ne fb me 2500 frendsa deh Fp me 1700 fansa

  • Postime: 1116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-12-2012, 14:24:27
nje pyetje pasi nuk interesohem per blerje, por me pelqeu ajo ne krye qe shfaqen postimet, e vete theme apo perdore ndonje shtese?
dhe te uroj nje shiteje te mire.  ;)

  • Postime: 116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-12-2012, 15:58:39
Jo i ka te gjitha thema une sa e kam instaluar dhe nuk jam mare me em te

Temat e fundit