shitet www.pirateplan.com domain + host - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

shitet www.pirateplan.com domain + host

shitet www.pirateplan.com domain + host

· 1 · 375

  • Postime: 416
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 03-06-2011, 22:57:21
www.pirateplan.com - Warez Site

Shitet domaini dhe hostimi. Hosting provider i kesaj faqe eshte i specializuar per mbrojtjen e privatsise, dhe te lejon publikimin e warez artikujve. Mbeshtetje 24 ore ne chat.

Faqja eshte ne shared hosting ne www.altushost.com
Menaxhohet me cPanel, domaini ka 1 vjet e gjysem qe ekziston.

Unique visitors ne screenshoot
Domaini eshte i listuar ne google dhe nuk eshte ne listat e zeza.

Faqja permban warez, momentalisht ne faqe ka 31629 artikuj, me linqe per shkarkim nga burime te ndryshme.

Faqja eshte e ndertuar me joomla, dhe ka SEO mundesi, sisteme qe i radhit perdoruesit dhe i vlereson me pike gjate postimeve apo veprimeve tjera.

Ka sistemin e reklamave nga Clicksor

Po pres te diskutojme per cmimin, ose per ndonje informacion shtese.

Ju faleminderit

Temat e fundit