Shitet www.sisot.com ! - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shitet www.sisot.com !

Shitet www.sisot.com !

· 1 · 442

  • Postime: 11
  • Karma: +0/-0

ne: 21-12-2011, 16:27:47
Lajmeroj se shes faqen www.sisot.com,domain dhe database.
Arsyeja eshte se jam shume i zene kohet e fundit dhe nuk mundem ta menagjoj, por nuk do doja qe nje ide e tille te shkonte dem. Ndoshta dikush nga ju do jete i interesuar qe ta vazhdoje kete projekt.

Cmimi fillon ne 100 euro. (pagesa behet me paypal)
Te interesuarit mund te komunikojne ketu, me MP, ose ne emailin info@sisot.com.

Faleminderit.

Temat e fundit