Shkrues i artikujve në gjuhen gjermane - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkrues i artikujve në gjuhen gjermane

Shkrues i artikujve në gjuhen gjermane

· 2 · 494

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 23-02-2011, 00:02:18
NextSEO është një SEO kompani ndërkombëtare me qendër në Prishtinë, e specializuar në këto lëmi:

- Internet Marketing,
- Optimalizim për motorë kërkimi (Google, Bing, etj),
- Socialmedia marketing etj.

Klientela jonë vjen nga shtetet evropiane, përkatësisht nga shtetet gjermano-folse, për këtë arsye ne jemi duke kërkuar të punësojmë një njohës të mirë të gjuhës gjermane.

Titulli i punës: Shkrues i artikujve në gjuhen gjermane

Kushtet:
- Diplomë universitare në gjuhen gjermane,
- Njohje profesionale e gjuhës gjermane si në shkrim ashtu edhe në lëxim,
- Aftësi për të shkruar artikuj nga lëmi të ndryshme,
- Njohja e gjuhës angleze është një përparësi,
- Të njohë mirë paketen Microsoft Office,
- Aftësi të mira komunikuese,
- Iniciativë dhe aftësi për punë ekipore.


Ju lutemi CV-në tuaj, së bashku me një letër motivuese dërgojeni mëse largu deri më datë 01.03.2011 duke klikuar tek butoni i mëposhtëm "Apliko Tani"

Vetëm kandidatët potencial do të ftohen në intervistë.


NextSEO
http://www.nextseo.de

Rr. Abdyl Frashëri Nr. 23
10000 Prishtinë

  • Postime: 211
  • Karma: +0/-4
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-02-2011, 09:10:43
MAX faleminderit per postimin.

Po bej vetem nje sqarim te vogel:

Ju lutemi CV-në tuaj, së bashku me një letër motivuese dërgoni në këtë email adresë jobs (at) nextseo.net mëse largu deri më datë 01.03.2011

Temat e fundit