www.AlbMovi.com ne shitje - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

www.AlbMovi.com ne shitje

www.AlbMovi.com ne shitje

· 7 · 957

  • Postime: 4
  • Karma: +0/-0

ne: 06-05-2011, 20:05:17
Shes domain www.albmovi.com + hostin + fanpage(645 fansa). Domain dhe hosti jane blere ne siteground.com.
Data e skadimit te domainit eshte 12-01-2013 ndersa hosti 12-01-2012.
Domaini renditet i 6 ne google me termin " filma me titra shqip". vizitat ditore varjojn nga 500-2000 vizita ditore.
Ofertat mund ti beni ketu ose ne miri.djali@gmail.com

#1 ne: 07-05-2011, 16:40:19
Shes domain www.albmovi.com + hostin + fanpage(645 fansa). Domain dhe hosti jane blere ne siteground.com.
Data e skadimit te domainit eshte 12-01-2013 ndersa hosti 12-01-2012.
Domaini renditet i 6 ne google me termin " filma me titra shqip". vizitat ditore varjojn nga 500-2000 vizita ditore.
Ofertat mund ti beni ketu ose ne miri.djali@gmail.com

a mund te me tregosh sa eshte cmimi fillestar edhe a pranon pare me paypal

#2 ne: 07-05-2011, 16:44:14
a mund te me tregosh sa eshte cmimi fillestar edhe a pranon pare me paypal

sipas http://mysiteevaluate.com/  keto jan statistikat
The estimated value of http://albmovi.com is : $ 97
Daily Pageviews:263
Daily Unique Visitors:102
Daily Ads Revenue:$ 0
Monthly Ads Revenue:$ 0

  • Postime: 4
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 07-05-2011, 18:14:31


Cmimet fillojne nga 50$

#4 ne: 07-05-2011, 18:40:45
ok 60 euro i ofroj por me paypal

#5 ne: 07-05-2011, 18:43:16
dizajnin pak t keq viq nejse

#6 ne: 09-05-2011, 18:49:12
70$ pi ofroj me paypal nese pranon me trego

Temat e fundit