youtube-mp3.org clone - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

youtube-mp3.org clone

youtube-mp3.org clone

· 6 · 900

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 02-01-2013, 05:23:48
Demo dhe adresa per ta blere ndodhet ne http://apps.facebook.com/youtube-to-mp-three/

Per ata qe nuk kane mundesine ta blejne me paypal pres pm dhe sqarohemi.
Cmimi eshte vetem 7 Dollar dhe asgje tjeter.

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 04-01-2013, 13:34:01
shiko se linku i fb nuk hapet

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 05-01-2013, 14:33:54
Tani hapet

 • Postime: 174
 • Karma: +0/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 06-04-2013, 18:34:42
Si munde te konsiderohet ai "script" si clone kur ti perdor pikerisht ate site qe pretendon se ke klonuar?

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 05-11-2013, 16:39:25
Si munde te konsiderohet ai "script" si clone kur ti perdor pikerisht ate site qe pretendon se ke klonuar?
Mos ta quajme clone por iframe nese te intereson e ke ne

Youtube 2 mp3  (Youtube2mp3 Script)

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 05-11-2013, 23:20:06
bravo e paske futur edhe ne digitalpoin, suksese  ;)

Temat e fundit