Shopping Online


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Forum per shit-blerjet Online.

M A X
28-06-2011, 15:53:33

Të blesh gjithë botën me një “click”

Genci Kojdheli, 33 vjeç, jurist dhe pedagog, është i fiksuar pas blerjeve online. Si ai, janë të paktën 1.5 miliard njerëz të tjerë në të gjithë botën (pak a shumë), të cilët mendojnë se është më e leverdisshme, më kursimtare dhe më praktike kjo lloj blerjeje.“Permes internetit blej thuajse gj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqePergjigje nga: charlie, Trendafili i kuq, steriotipi B

A bleni dhe ku bleni online? 🛍️🛒

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-10-2013, 14:50:02

Amazon “Login and Pay” ju ndihmon të bëni më lehtë blerje online

Amazon “Login and Pay” ju ndihmon të bëni më lehtë blerje online      Të gjithëve na kap shpeshherë bezdia kur duam të blejmë diçka në një faqe të cilën nuk e kemi përdorur më parë dhe na duhet të regjistrojmë të gjitha të dhënat nga fillimi, duke nisur që nga emri e deri …...  ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-02-2013, 14:50:06

Gartner: Gjysma e blerjeve online do të bëhen përmes rrjeteve sociale në 2015-n

Gartner: Gjysma e blerjeve online do të bëhen përmes rrjeteve sociale në 2015-n      Sipas një raporti të fundit të publikuar nga Gartner, rreth gjysma e identiteve të klientëve të rinj në vitin 2015 do të jetë e bazuar në profilet e tyre në rrjetet sociale. Por çfarë do të thot...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

thjesht
10-02-2011, 17:35:40

Sa eshte Interesi APR, ne vende te ndryshme!

Pershendetje!Njeriu gjithmon mundohet te shkon ka veprimi ma racional e ma i arsyshem.Per kete arsyje cdo here mundohet te paguaj dicka qe eshte ma e lire, ne kete rast interesi ma i vogel!Sa e pash ne Kosove nese do te maresh Kredi duhesh te paguash interes per 12%.Shummm shum ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
15-09-2009, 00:21:40

Blerjet me Karta Krediti dhe PayPal

Ka shume menyra per te blere dhe per te shitur online por duke marre parasysh qe jetojme ne Shqiperi dhe shume sherbime nuk funksionojne edhe menyrat e blerjes dhe te shitjes jane te kufizuara.Menyrat me te perhapura per blerjet online ne shqiperi jane me karte krediti ose me Paypal.* Menyra...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
03-08-2008, 11:21:12

Shoping në internet me një klikim të mausit

Valmora GogoTendenca e të bërit pazar vetëm me disa klikime me maus në kompjuter në faqet elektronike ku shiten lloj-lloj sendesh është e re për shqiptarët. Megjithatë, kjo lloj “mode” po përqafohet çdo ditë e më shumë nga të gjithë ata që kanë në xhep një kartë kreditiNuk ka kurrfarë dallimi ta...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe