Temu është një app i ri me çmime të pabesueshme - Shopping Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Temu është një app i ri me çmime të pabesueshme

Temu është një app i ri me çmime të pabesueshme

· 1 · 468

  • Postime: 1610
  • Karma: +0/-0

ne: 19-06-2023, 20:02:46
 

Besoj se shume e njohin Shein per cmimet e tij shumë të mira por kohët e fundit ka hyrë një tjetër kinez i ri qe kur e sheh të lë pa fjalë me çmimet që ofron. Provojeni vetë dhe do më besoni
Emri:

Email:
Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?: