Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 19-06-2023, 20:02:46 »

 

Besoj se shume e njohin Shein per cmimet e tij shumë të mira por kohët e fundit ka hyrë një tjetër kinez i ri qe kur e sheh të lë pa fjalë me çmimet që ofron. Provojeni vetë dhe do më besoni