Kerkoj Postues ne Wordpress

· 1 · 118

Kerkoj Postues ne Wordpress

· 1 · 118

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  AlbCoder
  ne: 28-01-2014, 17:30:56
  Jam duke i mbaruar nje web nje klienti qe shet tapeta

  Une ne wordpress kam instaluar woocomerce dhe 2 dite sitin e mbaroj puna qe jap eshte te meren te gjitha tapetat qe jane ne http://www.tappeti-tappeti.it/
  3000 tapeta dhe do postohen ne wordpress.Nese nuk dini se si shtohet nje produkt ne woocommerce do jua tregoj une ne fillim,sepse jane me attributa te nryshme.
  Sa euro kerkoni per kete pune?
  « Editimi i fundit: 22-03-2019, 09:11:40 nga M A X »

  xx
  Kerkoj postues per forum

  Nisur nga sektor ne Shitje | Blerje | Sherbime | Freelancer

  0 Pergjigje
  748 Shikime
  Postimi i fundit 07-04-2012, 18:39:39
  nga sektor
  xx
  Kerkoj: Wordpress Theme prej PSD, buxhet 200€++

  Nisur nga toptreg ne Shitje | Blerje | Sherbime | Freelancer

  3 Pergjigje
  425 Shikime
  Postimi i fundit 07-03-2012, 12:06:54
  nga Dr0mAs
  xx
  Senior Wordpress Developer (600-1000 euro/muaj)

  Nisur nga besart ne Shitje | Blerje | Sherbime | Freelancer

  0 Pergjigje
  373 Shikime
  Postimi i fundit 06-04-2011, 21:09:53
  nga besart
  xx
  Kerkoj nje logo..

  Nisur nga UrL ne Shitje | Blerje | Sherbime | Freelancer

  5 Pergjigje
  736 Shikime
  Postimi i fundit 16-09-2010, 09:45:35
  nga UrL