×
Temat aktuale | Pergjigjet e palexuara

< Tech >

Ja kuptimet e shkurtimeve në rrjetet sociale që po i përdorin të gjithë
M A X
21-05-2019, 12:07:56
Me siguri i keni parë kudo dhe t’i përdorin të gjithë. Ndoshta dikush dhe ua ka shkruar dhe megjithëse nuk e keni kuptuar keni bërë sikur. /top channel
 

 

< Tech >

Google i shkeput Huawei-t mundesine per perdorimin e Play Store
M A X
21-05-2019, 11:54:28
 
Qindra e miliona përdorues “smartphone”-sh do të preken nga vendimi i “Google” për të prerë lidhjet e sistemit të tij operativ “Android” me prodhuesin kinez “Huawei”.
Vendimi, që vjen në mesin e një lufte të vërtetë tregtare mes Shteteve të Bashkuara dhe Kinës, do të thotë që pë...

Kendi i Familjes

Gjendja alarmante – Një fëmijë humbet çdo tre ditë në Shqipëri
M A X
21-05-2019, 11:43:39
Çdo tre ditë një fëmijë humbet në Shqipëri. Këtë të dhënë e bëri publike Qendra Kombëtare e Fëmijëve të Humbur.

Më 17 maj, në Ditën Ndërkombëtare të Linjave të Këshillimit për Fëmijët, në shenjë proteste dhe për të rritur ndërgjegjësimin për rreziqet me të cilat përballen fëmijët,  kjo qe...

Barsaleta | Humor

Shqiptari i Zi
M A X
21-05-2019, 11:00:48
E keni pare kete fenomenin shqipfoles ne Instagram? LOL

ttps://instagram.com/shqiptari.zi?igshid=af4vsraist45

Formula 1

Niki Lauda nuk është më
M A X
21-05-2019, 09:37:59
 

Bota e Formula 1 është në zi për vdekjen e Niki Lauda. Ish-piloti austriak, tre herë kampion bote, është shuar në moshën 70 vjecare. “Me trishtim të thellë lajmërojmë se Niki ynë i shtrenjtë ka vdekur paqtë me familjen e tij në krah, ditën e hënë”, lexohet në komunikatën e shpë...

Bota Sot

Termet politik ne Austri
M A X
18-05-2019, 23:32:43

Kancelari i Austrisë, Sebastian Kurz, ka dhënë dorëheqjen 18 orë pas publikimit të video-skandalit, ku Zëvendës Kancelari austriak, Heinz-Christian Strache, shfaq gatishmërinë për t’i siguruar një oligarkeje ruse mbështetje për tendera publikë, në cilësinë e kreut të P...

Zeri yt

Nuk ka postime te reja
Temat e Dites

Armiqte e popullit

M A X 17-05-2019, 14:26:31

Nuk ka postime te reja
Biseda | Diskutime

E keni realizuar ëndrrën e madhe apo jeni duke pritur?

Mishel............... 21-05-2019, 10:50:48

Nuk ka postime te reja
Bota Sot

Termet politik ne Austri

Gjumashi 20-05-2019, 10:54:17

Nuk ka postime te reja
Shqiptaret

Mbiemrat me te perhapur ne Shqiperi sipas rajoneve

Agolli mbiemri 17-05-2019, 15:30:17

Nuk ka postime te reja
Pyetje/Pergjigje

Kam shkelur rregullat e zones Shengen! Si i behet tani?

M A X 16-04-2019, 18:10:49

Nuk ka postime te reja
Diapazon Mendimesh

Kujtesa

M A X 14-05-2019, 18:32:10

Nuk ka postime te reja
Teologjia

Ramazani 2019

M A X 08-05-2019, 18:24:42

Nuk ka postime te reja
Kendi i Familjes

Gjendja alarmante – Një fëmijë humbet çdo tre ditë në Shqipëri

M A X 21-05-2019, 12:01:43

Nuk ka postime te reja
Art | Kulture

“Dy gisht mjaltë”/ Filmi i Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës në kinema

M A X 21-05-2019, 11:48:23

Nuk ka postime te reja
Zeri Letrar

Krijimet e Monique!

Mishel............... 13-05-2019, 13:28:46

Nuk ka postime te reja
Historia

Si Churchill dhe Stalini vendosën fatin e Europës

M A X 14-05-2019, 17:57:05

Moderatore: kreksi, erlehta
Nuk ka postime te reja
Trupi | Shendeti

Gjumi

M A X 21-05-2019, 12:13:19

Nuk ka postime te reja
Moda | Estetika

Mode per meshkuj - Men with Style

Parloté 21-05-2019, 07:39:52

Nuk ka postime te reja
Sporti

Niki Lauda nuk është më

M A X 21-05-2019, 09:37:59

Nuk ka postime te reja
Foto | Video

Foto te bera nga forumistet. :)

Gjumashi 19-05-2019, 12:00:55

Nuk ka postime te reja
♩Muzika

Shqiperia ne Eurovision 2019 me Jonida Maliqi - "Ktheju Tokës"

Gjumashi 19-05-2019, 12:05:36

Nuk ka postime te reja
VIP

PoP Diva - Madonna

M A X 05-05-2019, 15:25:21

Moderatore: sorelina, BabyDance
Nuk ka postime te reja
Dashuria ⚤ Seksi

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Charlie 21-05-2019, 12:15:17

Nuk ka postime te reja
Lojra

E Njejte apo Sinonim me Fjalen

Parloté 21-05-2019, 01:11:55

Nuk ka postime te reja
Barsaleta | Humor

Shqiptari i Zi

Mishel............... 21-05-2019, 11:54:38

Nuk ka postime te reja
Ushqimi | Kuzhina

Ushqimet që djegin yndyrat

M A X 14-05-2019, 18:37:39

Nuk ka postime te reja
Shkenca

Toka eshte e rrumbullaket? Jo te gjithe mendojne keshtu!

Parloté 21-05-2019, 07:26:19

Nuk ka postime te reja
< Tech >

Ja kuptimet e shkurtimeve në rrjetet sociale që po i përdorin të gjithë

M A X 21-05-2019, 12:11:01

@Zerion

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board