Alcarelle - alkoli qe nuk te deh - Shkenca

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Alcarelle - alkoli qe nuk te deh

Alcarelle - alkoli qe nuk te deh

· 20 · 1050

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 27-03-2019, 09:39:18
 

Se shpejti pritet te dalin pije qe kane shijen dhe efektet pozitive te alkolit, si sjellja ne qef psh, por jo ato negative, si dhimbje koke, renie te aftesive motorike. Se shpejti mund te behemi tape, pa u bere tape.

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-03-2019, 09:42:41
Dmth pije me amfetamine sepse alkol qe nuk te ben tape nuk ka lol

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 27-03-2019, 13:20:36
Se mos është si mushti 😁

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 27-03-2019, 13:21:54
Edhe maret kur i ha te dehin :P

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 27-03-2019, 13:24:25
Ca, do i fusin viagra ne vend te alkoolit? LOL

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 27-03-2019, 13:24:55
E ta pini vetem xhajet 😂😂😂

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-03-2019, 13:25:25
/me Braktis kete teme. :D

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 27-03-2019, 13:26:11
Ca, do i fusin viagra ne vend te alkoolit? LOL

Dehin ato???? LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 27-03-2019, 13:27:44
Nga mesi e poshte LOL LOL

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 27-03-2019, 13:28:48
Me vibrim??????????????? LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 27-03-2019, 13:31:47
Nuk di gje, nuk jam bo akoma xhaje LOL LOL

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 27-03-2019, 13:35:09
Po pse fol me siguri ath....se po menoja tia hudhsha njonit ne kafe LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 27-03-2019, 13:37:08
Ca ka derman?? I bi shpejt bateria, qe do ja hidhje ne kafe? LOL LOL

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 27-03-2019, 13:38:11
Keta smartfonat e rinj e kane difektoz baterine LOL ...te qan syri per cik nokia 33.10 :P

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 27-03-2019, 13:42:36
Tre te mbarojne pune? Me jep andersen ti coj me DHL LOL

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 27-03-2019, 13:43:32
Si shko mhb nga njoni te telifoni LOL LOL LOL

Andresen e Arditit do mo?:P

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 27-03-2019, 13:44:42
Lere fare, po i jap per bamiresi LOL

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 27-03-2019, 13:45:39
ata skane opsionin vrimbrim ore ...jane fut te armet e ftohta tani :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 02-04-2019, 16:22:38
Ja ta provojme edhe kete, jo se kete qe pime tani na ka bere dem po nam kemi lene ne ca vende. LOL

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 05-04-2019, 23:48:11
/me Braktis kete teme. :D

LOL
Komenti me i forte ktu :D

Temat e fundit