Çizmet qe karikojne celularin - Shkenca

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çizmet qe karikojne celularin

Çizmet qe karikojne celularin

· 1 · 786

  • Postime: 100
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

ne: 14-06-2010, 00:33:26
Janë çizme shiu, por shërbejnë
edhe për të karikuar celularin.
Nëpërmjet një teknologjie të
veçantë të instaluar në to,
arrijnë të transformojnë
nxehtësinë në energji.
Produktin e ka promovuar operatori
telefonik anglez Orange. Megjithatë për
të bërë një telefonatë prej një ore duhet
që personi që i mban veshur të ecë për
12 orë.
Edhe pse ngjan si një çizme e zakonshme
prej gome, lëkura e saj është në të
vërtetë një transformues i energjisë.
Praktikisht, lëvizja e këmbës gjeneron
nxehtësi në fund të çizmes.

Temat e fundit