Greqi, UFO në malin Parnitha - Shkenca

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Greqi, UFO në malin Parnitha

Greqi, UFO në malin Parnitha

· 1 · 879

  • Postime: 27103
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 14-09-2010, 15:06:51
Athinë. Dy objekte të mëdha të shndritshëm dhe të paidentifikuar u shfaqën mbrëmjen e djeshme mbi malin Parnitha, rreth 30 kilometra larg Athinës. Lajmi behet i ditur nga mediat greke të cilat publikuan disa foto të shkrepura nga një kalimtar i rastit.Faqja e internetit "Zougla.gr", e cila i mori fotot nga një lexues, shkruan se dy disqe të mëdha të shndritshme u shfaqën në lartësi të vogla dhe më pas u larguan në horizont pak para perëndimit. Ndërkohë, një fenomen i ngjashëm është verifikuar disa ditë më parë edhe në rajonin e Markopoulos Oropos, jo larg kryeqytetit.Greqia është një nga vendet ku sinjalizimet për "UFO" (Objekte Fluturuese të Paidentifikuara) janë të shpeshta, veçanërisht përgjatë bregdetit dhe rajoneve malore. (Start)

Temat e fundit