Itali, UFO në Messina - Shkenca

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Itali, UFO në Messina

Itali, UFO në Messina

· 1 · 617

  • Postime: 27109
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 19-09-2010, 12:32:22
Dhjetra telefonata, fotografi madje edhe video kanë dokumentuar një tjetër rast objekti të paidentifikuar.Këtë herë, qielli u ndricua në Itali, në Kepin Orlando pranë Messsina-s rreth prës 22:30. Fillimisht dëshmitarët menduan për një meteor, por lëvizjet e cuditshme horizontalisht te objektit bërë që ata të mendojnë për një UFO. Objekti kishte fornë trekëndëshi. Policia ka nisur hetimet por aktualisht nuk jepet asnjë version zyrtar. Gjithcka kanë në dorë forcat e rendit dhe ato të aviacionit janë fotot dhe dëshmitë e njerëzve. TCH

Temat e fundit