×
Hyrja
Profili

Kinë, UFO në qiell

Kinë, UFO në qiell

· 1 · 782

  • Postime: 27104
  • Gjinia: Mashkull
Berni
ne: 17-07-2010, 00:24:30
Pak ditë pasi disa banorë të Kinës vunë re disa objekte të paidentifikuara në ajër, fenomeni përsëritet.

Sipas agjencisë së lajmeve Nova Cina, pas 7 Korrikut ku UFO-t u pa pranë aeroportit të Hanghzhout, dje 4 objekte fltuturues të paidentifikuar janë vënë re në një park të qytetit Chongqing në pjesën jug-lindore të Kinës.Shumë dëshmitarë thonë se kanë parë objekte si ato në Hanghzhou dhe disa foto i kanë hedhur online në internet. Objektet kishin formë diamanti dhe kanë fluturuar për rreth një orë mbi “Shaping Park”. Tre nga katër prej tyre kishin ngjyrë të bardhë, ndërsa një tjetër ngjyrë të kuqe.

Ndërkohë, 6 ekspertë kanë shkuar në Hanghzhou pa arritur ende të zbardhin dicka nga misteri i javës së shkuar. Autoritetet ushtarake theksojnë se radarët janë fikur në momentin që u panë objektet.

TCH
 

Si eshte jeta ne Kine?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 04-04-2020, 20:31:35
nga M A X
Ja se si ne Kine ndertohet nje spital brenda disa ditesh

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 03-02-2020, 12:56:18
nga M A X
Lufta sekrete e spiunazhit Kinë-SHBA

Nisur nga M A XRubrika Bota

Postimi i fundit 18-11-2011, 16:26:09
nga M A X
Kinë, laboratori hapësinor gati për nisje

Nisur nga M A XRubrika Astronomi

Postimi i fundit 30-09-2011, 01:26:21
nga M A X
Elva Pane prezanton Kosovën në World Bikini Model 2011 në Kinë

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 02-09-2011, 12:50:02
nga Vip News