Kur nuk keni rrym ja si te keni drita pa shpenzime ne shtepin tuaj. - Shkenca

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kur nuk keni rrym ja si te keni drita pa shpenzime ne shtepin tuaj.

Kur nuk keni rrym ja si te keni drita pa shpenzime ne shtepin tuaj.

· 2 · 1625

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 19-10-2012, 23:24:21
Nuk keni rrym ne shtepi.
Jetoni ne Shqiperi jeni te merzitur me KESH-in duke jav fikur dritat.
ose
Jetoni ne Kosove jeni te merzitur me KEK-un , kur nuk keni rrym.

E di se gjithe Shqiptaret ne Ballkan kan te njejtin problem mundesen e Rrymes dhe Ujit.

Por ka nje zgjidhje te vogel e cila eshte e mire ta shfrytzoni.
Free Energy Generator 2

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-10-2012, 22:51:04
Une po e provoj por spo mundem
 e gjeta dhe nje video por spo di

A keni provu dikush prej jush a keni pas sukses.

Temat e fundit