×
Hyrja
Profili

Kur nuk keni rrym ja si te keni drita pa shpenzime ne shtepin tuaj.

Kur nuk keni rrym ja si te keni drita pa shpenzime ne shtepin tuaj.

· 2 · 1160

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
ne: 19-10-2012, 23:24:21
Nuk keni rrym ne shtepi.
Jetoni ne Shqiperi jeni te merzitur me KESH-in duke jav fikur dritat.
ose
Jetoni ne Kosove jeni te merzitur me KEK-un , kur nuk keni rrym.

E di se gjithe Shqiptaret ne Ballkan kan te njejtin problem mundesen e Rrymes dhe Ujit.

Por ka nje zgjidhje te vogel e cila eshte e mire ta shfrytzoni.
Free Energy Generator 2

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
#1 ne: 21-10-2012, 22:51:04
Une po e provoj por spo mundem
 e gjeta dhe nje video por spo di

A keni provu dikush prej jush a keni pas sukses.
 

Si mund te keni kaluar koronavirus pa e ditur

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 10-09-2020, 00:12:31
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
5 bimët ideale për kuzhinën tuaj

Nisur nga ΩμέγαRubrika Shtepia ime

Postimi i fundit 13-05-2020, 23:50:42
nga Ωμέγα
Keni ftohte edhe kur është ngrohtë?

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 27-01-2020, 09:21:04
nga Grens(Wiliams)
Cfare keni blere sefundmi online?

Nisur nga ΩμέγαRubrika Shopping Online

Postimi i fundit 09-12-2019, 10:54:31
nga Ωμέγα