Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: php
« ne: 21-10-2012, 22:51:04 »

Une po e provoj por spo mundem
 e gjeta dhe nje video por spo di


http://youtu.be/dsZoVnrv2Yo


A keni provu dikush prej jush a keni pas sukses.
Postuar nga: php
« ne: 19-10-2012, 23:24:21 »

Nuk keni rrym ne shtepi.
Jetoni ne Shqiperi jeni te merzitur me KESH-in duke jav fikur dritat.
ose
Jetoni ne Kosove jeni te merzitur me KEK-un , kur nuk keni rrym.

E di se gjithe Shqiptaret ne Ballkan kan te njejtin problem mundesen e Rrymes dhe Ujit.

Por ka nje zgjidhje te vogel e cila eshte e mire ta shfrytzoni.
Free Energy Generator 2