×
Hyrja
Profili

Kur nuk keni rrym ja si te keni drita pa shpenzime ne shtepin tuaj.

Kur nuk keni rrym ja si te keni drita pa shpenzime ne shtepin tuaj.

· 2 · 1206

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull

ne: 19-10-2012, 23:24:21
Nuk keni rrym ne shtepi.
Jetoni ne Shqiperi jeni te merzitur me KESH-in duke jav fikur dritat.
ose
Jetoni ne Kosove jeni te merzitur me KEK-un , kur nuk keni rrym.

E di se gjithe Shqiptaret ne Ballkan kan te njejtin problem mundesen e Rrymes dhe Ujit.

Por ka nje zgjidhje te vogel e cila eshte e mire ta shfrytzoni.
Free Energy Generator 2

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-10-2012, 22:51:04
Une po e provoj por spo mundem
 e gjeta dhe nje video por spo di

A keni provu dikush prej jush a keni pas sukses.

Temat e fundit