Mit apo e vertete shkencore - Shkenca

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mit apo e vertete shkencore

Mit apo e vertete shkencore

· 4 · 992

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-07-2019, 10:16:55

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-07-2019, 16:13:38
Mund te lexoni dhe ketu disa shkrime ne lidhje me eksperimentin e Filadelfias: https://www.zerion.net/shkence/eksperimenti-i-filadelfias/

 • Postime: 336
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 05-07-2019, 23:32:47
Mendoj se keto dukuri jane me shume rezultat i njerezve me bindje konspirative si dhe mediave qe duan te krijojne produkte per shitje te publiku, se sa i realitet. Duhet te kete nje shpjegim shume te thjeshte per kete "eksperiment".

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-09-2019, 09:08:52
Kam lexuar dhe kam pare shume dokumentare per kete lloje eksperiment. Per mendimin time, do ishte e rrezikshme nese do ishte e vertet!

Temat e fundit