×
Hyrja
Profili

Reja bie nga qielli

Reja bie nga qielli

· 1 · 518

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 10-08-2011, 13:11:04
Fenomeni i jashtëzakonshëm natyror, reja bie nga qielli

Si asnjëherë më parë, një re ka “rënë” nga qielli dhe ka qëndruar fare pranë sipërfaqes së tokës, duke shënuar një fenomen të jashtëzakonshëm të natyrës. Ngjarja ka ndodhur në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe është filmuar nga kalimtarë të rastësishëm. Reja ka fluturuar duke zbritur ngadalë nga qielli, derisa preku tokën. Në video duket edhe një person që afrohet dhe fut dorën mes resë. Ajo ka qëndruar pezull për pak kohë dhe më pas është ngritur sërish lart. /Panorama

WIERD SHAPE FORMING CLOUD FALLS TO EARTH!!!! WTF IS THIS!?!
 

Vendos Gjykata Kushtetuese: Jo zgjedhje të reja në Kosovë

Nisur nga InfoZRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 29-05-2020, 12:28:33
nga M A X
Barcaleta te reja shqip

Nisur nga InfoZRubrika Qesh

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:45:40
nga InfoZ
lajmet me te reja shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:50:26
nga InfoZ
tuna foto te reja

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:18:48
nga InfoZ
Demokracia dhe demografia janë sfidat e reja për Evropën Lindore

Nisur nga M A XRubrika Bota

Postimi i fundit 05-02-2020, 00:15:17
nga M A X