Reja bie nga qielli - Shkenca

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Reja bie nga qielli

Reja bie nga qielli

· 1 · 780

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 10-08-2011, 13:11:04
Fenomeni i jashtëzakonshëm natyror, reja bie nga qielli

Si asnjëherë më parë, një re ka “rënë” nga qielli dhe ka qëndruar fare pranë sipërfaqes së tokës, duke shënuar një fenomen të jashtëzakonshëm të natyrës. Ngjarja ka ndodhur në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe është filmuar nga kalimtarë të rastësishëm. Reja ka fluturuar duke zbritur ngadalë nga qielli, derisa preku tokën. Në video duket edhe një person që afrohet dhe fut dorën mes resë. Ajo ka qëndruar pezull për pak kohë dhe më pas është ngritur sërish lart. /Panorama

WIERD SHAPE FORMING CLOUD FALLS TO EARTH!!!! WTF IS THIS!?!

Temat e fundit