Shkenca dhe akademia e shkencave - Shkenca

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkenca dhe akademia e shkencave

Shkenca dhe akademia e shkencave

· 1 · 551

  • Postime: 259
  • Karma: +0/-0

ne: 14-11-2011, 17:57:10
Valmir Krasniqi flet për Akademinë e Shkencave

Incizimi është bërë në Radio-Kosovë në emisionin "Portat e natës" ku flitej për gjendjen e shkencës në Republikën e Kosovës

Valmir Krasniqi flet për Akademinë e Shkencave

Temat e fundit