Toka eshte e rrumbullaket? Jo te gjithe mendojne keshtu! - Shkenca

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Toka eshte e rrumbullaket? Jo te gjithe mendojne keshtu!

Toka eshte e rrumbullaket? Jo te gjithe mendojne keshtu!

· 7 · 999

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-03-2019, 18:58:17

Eshte e cuditshme, absurde dhe e pabesueshme, por pikerisht tani, kur njerezimi dhe shkenca kane arritur kaq shume ka nje grup te madh njerezish, qe jane rritur ekstrem shume ne numer vitet e fundit, qe mendojne dhe jane te bindur se bota eshte e sheshte dhe jo sferike. Ka ndonje ketu qe ka bindje te tilla gjithashtu? :)

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 25-03-2019, 17:21:40
Teori te pavertetuara jane ende....

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-03-2019, 23:48:19
Qe eshte e rrumbullaket?

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-03-2019, 23:52:54
Qe eshte e rrumbullaket?
Jo, qe është e sheshte :P

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 26-03-2019, 07:42:10
Te eshte pergjigjur Poshnjari

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 20-05-2019, 19:35:04
 :D
 

 • Postime: 1757
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 21-05-2019, 07:26:19
Tani iku koha kur njerëzit digjeshin nga mendimet e kundërta prej kishës, mbretërisë etj. etj. Ç''ka nuk u pjell mendja njerëzve?

Temat e fundit