Bashkimi Kombëtar - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bashkimi dhe Çështja Kombëtare Shqiptare

Pergjigje nga: Bekimi, albermiri, albnobody

Shqiperia e lire!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
29-09-2006, 12:27:56

Kerkoj historin

Te gjith ata qe kan deshir te kerkojn ndonje , Histori qfar do lloji vetem te jet histori Shqiptare tekerkojn ne ket tem.Pershendetje te gjithve ketu hapa nej tem per kerkimin e disa historive te atdhetarve shqiptar,per shkak se shum histori te atdhetarve shqiptar nuk gjenden ne Internet dhe dis...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
reflektues
24-07-2006, 16:42:13

Elita kombëtare dhe peripecite e vetedijes kombëtare

Elita kombëtare dhe peripecite e vetedijes kombëtare  Nga rrjedhat e historisë shohim se lufta antishtypese nuk e merr pernjehere kahjen kombëtare. Një kohe te gjatë i shtypuri i drejton përpjekjet e veta kah suprimimi i disa padrejtesive: i punës se dhunshme, i denimeve trupore, i pabarazise ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Adut-Akech-2.jpg
xhavo
18-02-2006, 23:50:56

Rruga drejt bashkimit - integrimi kombtar.

Integrimi është bashkveprim dhe bashkëudhëheqje e dy apo më shumë vendeve me zhvillim të ndarë, në aspektin politik, ekonomik, ushtarak, arsimor, kulturor etj. Dezintegrimi i shqiptarëve dhe ndarja e tyre kanë qenë të dhunshme dhe të imponuara. Dhe kjo ndarje është e pakuptimt në një botë dinami...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
fisniki.bujanoc
03-01-2006, 20:56:32

Mjekët pa kufi nuk njohin kufi tek trojet shqiptare

Mjekët pa kufi nuk njohin kufi  Sipas mjekëve pa kufi kjo plagë në mes të Koso...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: xhavo, PetritKola

KU JANË TROJET SHQIPTARE

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
ALBNCDN
11-12-2005, 13:51:11

Video: Home of Adem Jashari Explained by Expert

Hello everyone,This is a video that I shot when I was in Kosova this past summer. I had visited the home of Adem Jashari, I took lots of pictures, and there was a 'tour guide'professional there explaining what happened to the house and the short story of the Jashari family. I recorded this and a...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe