Bashkimi Kombëtar


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bashkimi dhe Çështja Kombëtare Shqiptare

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Bar Bari, Rust

Shqipëri-Kosovë, çfarë ndodh pas pavarësisë

1dhe1
14-03-2021, 01:15:56
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, arbias, albermiri

AKSH "Armata Kombëtare Shqiptare"

1dhe1
14-03-2021, 00:36:02
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com

Urime 28 nentori dita e Pavarsis

1dhe1
14-03-2021, 00:30:59
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, olti

Albin Kurti

Ωμέγα
12-05-2020, 13:34:00
 Screenshot_20200512-133016.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Zeni, tuna, +ERELA+

Media greke: Bashkimi i Shqipërisë me Kosovën, i pashmangshëm

Zeni
13-02-2020, 15:32:39
👍🙏
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-11-2019, 16:28:01

28 nëntori, Vetëvendosje njofton marshim për bashkim kombëtar në Tiranë

Këtë 28 nëntor,Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë do të organizojë një marshim për bashkim të Shqipërisë dhe Kosovës. Përmes një njoftimi, VV thotë se marshimi do të nisë nga monumenti i Skënderbeut drejt shtatores së Adem Jasharit. 


Alban
11-04-2019, 10:30:34

Kosharja është simbol i bashkimit tonë për liri

Lufta e UÇK-së, lufta e Koshares është lufta e shqiptarëve për bashkim. Dëshmorët e kësaj beteje ranë për lirinë dhe të ardhmen e gjeneratave. Kjo tokë, Kosova do të jetë përjetë e mot e shqiptarëve.Kështu tha sot kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, në shënimin e 20-vjeto...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Oqeani
08-06-2012, 09:21:29

Rojet e Kombit

Nga Ilirjan SHEHURojet e kombit përbëjnë një kastë më vehte. Qëllimi egzistencial i këtyre doganierëve është vëzhgimi dhe kontrolli i ideve. Si skifterë, ata shpenzojnë jetët e tyre duke vëzhguar e kontrolluar. Shpesh ide me letra të rregullta, por ndryshe nga të tyret paraqit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe