Shqiptaria

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema per bashkimin kombetar dhe ceshtjen shqiptare ne pergjithesi.


Pergjigje nga: Stellina, iliriana.86, BeRni

Goranet?!

stellina
09-08-2022, 13:19:45
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, BeRni

Maqedoni, Organizata Kristiane djeg flamurin shqiptar

1dhe1
14-03-2021, 20:45:53
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, BeRni

Dita e Veres !

M A X
14-03-2021, 09:27:31
 FB_IMG_1615704564489.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, M. Popullor, Syrgjyn

Faqja zyrtare e KESHILLIT INICIATOR SHQIPTAR

1dhe1
14-03-2021, 00:41:23
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqePergjigje nga: olti, wiliams, Llapjanja

Malsia e Gjakoves

M A X
17-12-2020, 01:00:01
.........
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

shqiperia.jpg
M A X
07-10-2020, 00:16:33

Rregullat e reja per udhetimin drejte BE

Deri në fund të vitit 2022, të gjithë shtetasit shqiptarë që dëshirojnë të udhëtojnë në ndonjë prej vendeve të Zonës Shengen do të duhet të aplikojnë dhe të marrin një “ETIAS”Sistemi Elektronik i Informacionit dhe Autorizimit të Udhëtimit (ETIAS) ka për qëllim filtrimin e udhëtarëve që vijnë nga...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Odise-Gremo.jpg
albinalban
07-05-2020, 14:43:57

Albin Kurti eshte shpresa e Kosoves, po shpresa e Shqiperise kush eshte?

Kush mund ta thote se cila eshte ajo figure qe jep shprese se mund ta nxjerre Shqiperine nga kriza dhe ta coje ate perpara. Nese Kosova ka Albin Kurtin qe duket se eshte ky njeri, po Shqiperia a e ka nje Albin?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 17:37:30

"Strategjia e shqiptarevet"

Dallimi midis kombit dhe atdheut qëndron, mes tjerash, edhe në shtrirjen e tyre.Kombi ka shtrirje më të madhe se atdheu, sepse ai përhapet, derdhet, edhe jashtë atdheut. Kjo ka ekzistuar thuajse në të gjitha kohët, por në shekujt e fundit, sidomos në sh XX e XXI, kjo e vërtetë ka ardhur duke u p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe