A janë dembelë shqiptarët? - Shqiptaria

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A janë dembelë shqiptarët?

A janë dembelë shqiptarët?

· 4 · 843

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 06-04-2019, 23:36:28
Një raport tregon se shqiptarët nuk e kanë marrëdhënien shumë të ngrohtë me punën. Sipas raportit, ata kalojnë disa dekada të jetës së tyre në dembelizëm. /Top channel

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 08-04-2019, 05:51:15
Shqipëtarët nuk e kane maredhenien mire me punën 🤔Hmmm ...
Jashte kufirit punojnë sa u delbretku.
Ndërsa ne Shqipëri, kam dëgjuar e raste, ku kane turp te punojnë😆.
Per te qare e per te qeshur thuaj.

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 08-04-2019, 16:37:08
Jo dembele nuk jemi por ate kafen e kemi qejf ta pime kur jemi ne orar pune...:D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3 ne: 08-04-2019, 16:50:05
Vallaj se kemi aq te mire sa me kafete...po edhe ibret si kemi jo

Temat e fundit