Asimilimi i shqiptareve brenda Shqiperise - Shqiptaria

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Asimilimi i shqiptareve brenda Shqiperise

Asimilimi i shqiptareve brenda Shqiperise

· 5 · 799

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-12-2019, 10:31:05
Mos e humbni pa shikuar kete video!

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-01-2020, 19:36:27
Turp per qeverite shqiptare qe nuk jane ne gjendje te mbrojne nga asimilimi edhe ata qe jane brenda territorit te republikes. Shqiptaret atje si ato dhite e humbura ne mal qe ne fakt ja e braktisur nga bariu.
 
« Editimi i fundit: 23-10-2020, 23:54:49 nga M A X »

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2 ne: 01-01-2020, 20:56:26
nuk jemi asimiluar nga pushtimet romake,turke  etj..jemi komb qe  nuk asimilohemi per kollaj

 • Postime: 1757
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 04-01-2020, 08:25:38
Politika-çelësi i shumëçkaje.
Ne si komb shquhemi për vlera kombëtare, por për politikë, duhet të mësojmë akoma shumë.

 • Postime: 336
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 06-01-2020, 01:32:12
Fatkeqesi mjeruese per ata fshatare te shkrete te braktisur nga shteti i tyre, brenda vendit te vet.
 
« Editimi i fundit: 23-10-2020, 23:55:25 nga M A X »

Temat e fundit