Cmenduria e Propagandes Serbe ka arritur kulmin - Shqiptaria

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cmenduria e Propagandes Serbe ka arritur kulmin

Cmenduria e Propagandes Serbe ka arritur kulmin

· 1 · 880

  • Postime: 196
  • Karma: +1/-1

ne: 14-02-2008, 11:49:37
Ne këto linke qe po postoj me poshte do të gjeni disa video me teori të reja te psikopateve  pseudo-shkencetare serbe qe pretendojnë se : "serbet ne qenkan pasardhesit te ilireve, hmmmmm:   se historia na qenka shtremberuar me qëllim pasi serbet nuk kanë migruar kurrë ne Ballkan por na qenkan autoktone,  LOL  dhe shqiptarët na qenkan 1 tribu aziatike...."  :O 
Këta pseudo-shkencetare serb duhen diskeretituar botërisht, pasi janë shkaktaret kryesore te psikopatologjise te semundjes serbe qe e ka emrin nacionalizem, rracizm, genocid, etnocid etj...


Hidhini 1 sy detajeve te videove ku kanë shkruar në anglisht (pasi unë serbisht nuk di):  "This video is from a lecture, done by a renowned Serb Historian, and a fighter for the true Serb history, Jovan Deretic; this video is based in decoding the lies of Croatian Monks, that have added extra text, to a Byzantine document, which historians today use as the basis of their so called Slav migration, that never exited. Jovan Deretic proves that the great Slav migration had never exited, and that the Serbs are the indigenous people of the Balkans, whose ancestors created the Lepanski Vir and Vinca cultures, that exited in Serbia and the Balkans from 9000 to 6000 years ago. Deretic proves that the ancient Illyrian, Thracians and other Balkan peoples, were Serbs, and the Croats who wrote this false history, are an Avar horde from Asia, as well as the Albanians, who claim to be the descendants of ancient Illyrians (Serbs), but who are also actually an Asian tribe, that originate from today's Azerbaijan and the surrounding regions. Deretic also talks about how the Germans made a band on the true Serb history, during the Berlin Congress, and made way for Croatian and Albanian lies, that have cost the Serbs their ancient Homelands, where they have been the first and the indigenous people."

YouTube - The Lies of Konstantin Porfirogenet / ???? ????????????? 1

YouTube - The Lies of Konstantin Porfirogenet / ???? ????????????? 2

YouTube - The Lies of Konstantin Porfirogenet / ???? ????????????? 3

YouTube - The Lies of Konstantin Porfirogenet / ???? ????????????? 4

YouTube - The Lies of Konstantin Porfirogenet / ???? ????????????? 5

YouTube - The Lies of Konstantin Porfirogenet / ???? ????????????? 6

YouTube - The Lies of Konstantin Porfirogenet / ???? ????????????? 7


.

Temat e fundit