Mbiemrat me te perhapur ne Shqiperi sipas rajoneve - Shqiptaria

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mbiemrat me te perhapur ne Shqiperi sipas rajoneve

Mbiemrat me te perhapur ne Shqiperi sipas rajoneve

· 7 · 1650

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-05-2019, 11:08:11
Disa statistika interesante qe mund te gjenden ketu: https://twitter.com/albanianstats

 
« Editimi i fundit: 30-09-2019, 20:47:53 nga M A X »

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-05-2019, 13:42:46
Interesante. Shumica hoxhallre LOL

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 05-05-2019, 18:49:08
Interesante. Shumica hoxhallre LOL
A thu te jene te gjithë kushurinj 😁

#3 ne: 17-05-2019, 15:30:17
Mbiemri im qenka tek me te njohurit :-[

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-06-2019, 14:40:32
Dhjete emrat dhe mbiemrat me te perhapur ne Kosove

 

 
« Editimi i fundit: 30-09-2019, 20:47:32 nga M A X »

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 17-06-2019, 14:45:55
Cifti emer-mbiemer me i perhapur ne Shqiperi

 
« Editimi i fundit: 30-09-2019, 20:46:59 nga M A X »

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 17-06-2019, 14:47:08
Emrat me te perhapur ne Kosove sipas komunave.

 
« Editimi i fundit: 30-09-2019, 20:46:41 nga M A X »

Temat e fundit