Banesa tipike shqiptare e kohes se komunizmit - Shtepia ime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Banesa tipike shqiptare e kohes se komunizmit

Banesa tipike shqiptare e kohes se komunizmit

· 4 · 1352

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-06-2020, 12:42:27
 

Blendi Fevziu na ka mundesuar me disa foto qe te kthehemi prapa ne kohe dhe te kujtojme me nostalgji ate kohe, kur shtepite tona ishin mobiluar pak a shume te gjitha ne te njejten menyre dhe te njejtat mobilje standarte.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-06-2020, 12:43:49
 

 

 

 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 05-06-2020, 12:44:43
 

 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 20-02-2021, 00:51:54
Kush e mban mend kte divanin legjendar.
 

Temat e fundit