Shkolla Artistike Prenke Jakova - Skulpturë

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkolla Artistike Prenke Jakova

Shkolla Artistike Prenke Jakova

· 7 · 3559

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 10-11-2006, 10:06:53
Shkolla Artistike Prenke Jakova ne Shkodër

Foto nga shkolla se shpejti.
Shkolla per momenitn ka nje host falas qe eshte
Kodi: [Zgjidh]
http://prejak.100webspace.net/

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 10-11-2006, 10:19:58
Punime te tjera nga Ajdin Jashari (profesor i shkolles Prenke Jakova)(c) Terenc Pepa

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 04-12-2006, 10:05:45
Autoportret Arian ShtalbiVAZO ME LULE

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 04-12-2006, 10:08:15
Ajdin Jashari

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 13-01-2007, 15:50:12
Shkolla jone tashme nje nje sit te ri.
www.liceuprenkejako va.com

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 18-04-2012, 22:34:15
Mesuesi i babit tim (Prenke Jakova) :engjell:

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 18-04-2012, 22:34:55
...e disa pjestare te familjes kane mbaruar ate lice :D :engjell:

Temat e fundit