Ja sa vlejnë 20 paund për këtë futbollist!

· 2 · 4038

Ja sa vlejnë 20 paund për këtë futbollist!

· 2 · 4038

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Berni
  ne: 04-12-2012, 08:42:50
  Që futbollistët paguan me shuma stratosferike këtë e dinim por që do të shkonte puna deri këtu vështirë ta imagjinonim!

  Mbrojtësi i ekipit të premier ligës angleze, West Bromwich, Liam Ridgewell, është fotografuar duke përdorur kartëmonedha 20 paund në vend të letrës higjenike. Fotoja është publikuar nga tablodi britanik “The Sun”.  28-vjeçari fiton 20 mijë paund në javë dhe mësohet se ka bërë një foto të tillë për t’i treguar një shoku që kishte humbur një bast.

  Por tifozët e ekipit kanë protestuar për një veprim të tillë duke e quajtur lojtarin “të sëmurë”.

  Foton e ka bërë lojtari tjetër Steven Reid, i cili më pas e ka postuar në profilin e tij në “Twitter”.

  Vetë lojtari u ka kërkuar falje tifozëve duke thënë se fotoja ishte private dhe ishte bërë në shtëpinë e tij rreth tetë muaj më parë.

  /The Sun/Shekulli Online/Përgatiti: F.S./

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  KleantR
  #1 ne: 24-04-2013, 21:48:20
  Ka njerez qe vdesin urie ne bote,ka njerez qe duan nje vit pune qofte per te marre ato parate qe ai ka aty,ndersa ky i perdor si leter higjenike!!

  xx
  Nani: Carragher nuk është futbollist

  Nisur nga SportNews ne Sporti

  0 Pergjigje
  128 Shikime
  Postimi i fundit 16-03-2011, 22:50:03
  nga SportNews
  xx
  Sneijder, nuk do të ketë Manchester UTD

  Nisur nga SportNews ne Sporti

  0 Pergjigje
  165 Shikime
  Postimi i fundit 18-07-2011, 06:50:02
  nga SportNews
  xx
  Alonso: Nuk do të ketë tripletë për Vettel

  Nisur nga SportNews ne Sporti

  0 Pergjigje
  344 Shikime
  Postimi i fundit 10-10-2011, 18:50:05
  nga SportNews
  xx
  Allegri: El Shaarawy do të ketë sukses tek Milani

  Nisur nga SportNews ne Sporti

  0 Pergjigje
  142 Shikime
  Postimi i fundit 26-06-2011, 10:50:04
  nga SportNews