600 euro gjobë për penalltinë e humbur - Sporti

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 600 euro gjobë për penalltinë e humbur

 600 euro gjobë për penalltinë e humbur

· 1 · 651

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

ne: 05-10-2011, 06:50:02
600 euro gjobë për penalltinë e humbur


600 euro gjobe per nje penallti te humbur. Kjo eshte shume qe duhet te paguaje zviceriani me origjine shqiptare Pajtim Kasami, per 11-metershin qe goditi traversen me 21 shtator kunder Çelsit ne Kupen Karling.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=219942

Temat e fundit