Sport


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime rreth sportit

FB_IMG_1661075577350.jpg


Berni
19-04-2021, 09:12:54

Krijohet kampionati europian ‘Super League’

Kampionati europian për klube ‘Super League’ tashmë duket se është formalizuar. Me 12 ekipe pjesëmarrëse, gjigandatë e europës duket se do të sjellin një ndryshim rrënjësor në futbollin europian duke sjellë një risi të madhe.Gjysma e ekipeve do të jenë nga Premier League, Arsenal, Chelsea, Liver...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


air-albania.jpg
Maradona_at_2012_GCC_Champions_League_final.jpg
Pergjigje nga: erlehta, Lajmet

Historia e mitit Maradona

erlehta
27-11-2020, 07:19:44
R.I.P 😪
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Festa-e-Shqiperise.jpg

Ronaldo_me_i_paguari_ne_Instagram.jpg

seria a kampionati italian futbollit.jpgchampions.jpg