Al-Nassr FC - Skuarda ku luan Cristiano Ronaldo - Sport

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Al-Nassr FC - Skuarda ku luan Cristiano Ronaldo

Al-Nassr FC - Skuarda ku luan Cristiano Ronaldo

· 1 · 147

  • Postime: 436
  • Karma: +0/-0

ne: 23-01-2023, 09:59:04
 

Al-Nassr FC është një klub futbolli i Arabisë Saudite. Ai luan në ligan e parë të Arabisë Saudite dhe ka qendër në qytetin e Riyadh. Klubi është themeluar në 1957 dhe ka fituar shumë trofe, përfshirë ligën e Arabisë Saudite, Kupën e Arabisë Saudite dhe Superkupën e Arabisë Saudite. Al-Nassr FC është një nga klubet më të njohura dhe më të suksesshme në Arabinë Saudite.
Emri: Email:
Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Temat e fundit