×
Hyrja
Profili

Allegri: El Shaarawy do të ketë sukses tek Milani

Allegri: El Shaarawy do të ketë sukses tek Milani

· 1 · 235

  • Postime: 1311
SportNews
ne: 26-06-2011, 10:50:04
Allegri: El Shaarawy do të ketë sukses tek Milani
      


Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri është i bindur se talenti i ri Stephan El Shaarawy do të jetë i suksesshëm te klubi i tij. El Shaarawy u transferua këto ditë tek Milani nga Geona. “El Shaarawy është shumë i mirë dhe shumë shpejtë do të bë (c) Top Channel
         

http://laj.me/46628
      

Temat e fundit