Barcelona, Puyol mund të rikthehet ndaj Milanit - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Barcelona, Puyol mund të rikthehet ndaj Milanit

Barcelona, Puyol mund të rikthehet ndaj Milanit

· 1 · 439

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

ne: 04-09-2011, 12:50:02
Barcelona, Puyol mund të rikthehet ndaj Milanit

Carles Puyol, kapiteni i Barcelones, mund te rikthehet te luaje serish ne ndeshjen e pare te fazes se grupeve te Liges se Kampioneve, me 13 shtator ndaj Milanit.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=218041

Temat e fundit