×

Champions, Doumbia i jep fitoren CSKA-së

Champions, Doumbia i jep fitoren CSKA-së

· 1 · 626

  • Postime: 1311
SportNews
ne: 19-10-2011, 10:50:07
Champions, Doumbia i jep fitoren CSKA-së

CSKA e Moskes, e udhehequr nga Seydou Doumbia dhe Vagner Love, ka fituar 3-0 ndeshjen e grupit G te Liges se Kampioneve ndaj turqve te Trabzonsporit.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220867
 

Kush ka me shume Champions League?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 21:26:06
nga M A X
Ndryshon formula e Champions League

Nisur nga M A XRubrika Sporti

Postimi i fundit 19-01-2020, 15:12:19
nga erlehta
Rikthehet Champions League

Nisur nga M A XRubrika Sporti

Postimi i fundit 17-12-2019, 07:00:32
nga erlehta
“Champions”, paqe në San Paolo, fiton Interi

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 19-10-2011, 02:51:27
nga SportNews
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 04-03-2020, 21:22:04
nga M A X