Champions, Doumbia i jep fitoren CSKA-së - Sporti

×
Hyrja
Profili

Champions, Doumbia i jep fitoren CSKA-së

Champions, Doumbia i jep fitoren CSKA-së

· 1 · 792

  • Postime: 1311

ne: 19-10-2011, 10:50:07
Champions, Doumbia i jep fitoren CSKA-së

CSKA e Moskes, e udhehequr nga Seydou Doumbia dhe Vagner Love, ka fituar 3-0 ndeshjen e grupit G te Liges se Kampioneve ndaj turqve te Trabzonsporit.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220867

Temat e fundit