×
Hyrja
Profili

“Champions”, paqe në San Paolo, fiton Interi

“Champions”, paqe në San Paolo, fiton Interi

· 1 · 726

  • Postime: 1311
SportNews
ne: 19-10-2011, 02:51:27
“Champions”, paqe në San Paolo, fiton Interi


Ka perfunduar ne barazim 1-1 nje nga ndeshjet me te rendesishme te fazes se grupeve te Liges se Kampioneve, ajo mes Napolit dhe Bajernit te Mynihut.

http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220871
 

Letra e Sulltan Murati II që ofronte “paqe” Skënderbeut

Nisur nga InfoZRubrika Historia

Postimi i fundit 24-06-2020, 23:28:05
nga InfoZ
Cfare ndodh pasi fiton llotarine amerikane?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 02-04-2020, 23:57:19
nga M A X
Kush ka me shume Champions League?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 21:26:06
nga M A X
Ndryshon formula e Champions League

Nisur nga M A XRubrika Sporti

Postimi i fundit 19-01-2020, 15:12:19
nga erlehta
"Vetevendosje" fiton zgjedhjet

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 07-10-2019, 17:29:34
nga Passion