“Champions”, paqe në San Paolo, fiton Interi - Sporti

×
Hyrja
Profili

“Champions”, paqe në San Paolo, fiton Interi

“Champions”, paqe në San Paolo, fiton Interi

· 1 · 771

  • Postime: 1311

ne: 19-10-2011, 02:51:27
“Champions”, paqe në San Paolo, fiton Interi


Ka perfunduar ne barazim 1-1 nje nga ndeshjet me te rendesishme te fazes se grupeve te Liges se Kampioneve, ajo mes Napolit dhe Bajernit te Mynihut.

http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220871

Temat e fundit